' Türkü Turan Fan Club '
-Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz!
' Türkü Turan Fan Club '
-Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz!
' Türkü Turan Fan Club '
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En büyük Türkü Fanına Hoşgeldiniz .

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Replikleer.

4 posters
YazarMesaj
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Rep Puanı : 8
Rep Gücü : 2666

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 10:54 am

Hepsini burda topluyacağıız .

Replikleer.  381349

-
Başlıyoorum .

Cenker - ayçiin .

Ayçin:Al işte geldim.Ama Cenker böyle çok zor oluyor yani sürekli yalan söylüyorum.
Cenker:Biliyorum,halamı da öldürdün Ayçin.Replikleer.  964463

Ekrem- seviL

Ekrem:Hani böyle kırmızı kalpli yastıklar oluyor ya, ortasında 'I love you' yazıyor böyle bildin mi onu?
Sevil: Bildim bildim.Hani şu alık genç kızların bittiği,kıroların sevgililer gününde sevgililerine aldığı,şu iğrenç şeyden bahsediyorsun. Replikleer.  964463 Eee?Replikleer.  400519
Ekrem:Hııııı.Replikleer.  779186 Haa.İşte ondan alma.Ayy o ne öyle çok kıro ya.Iı çok kötü,sakın alma.Replikleer.  29523

https://turkuturanfan.yetkin-forum.com
Aysumitürkü #
Moderatör
Moderatör
Aysumitürkü #

Rep Puanı : 6
Rep Gücü : 160

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:51 pm

Ayçin: Al işte geldim. Ama Cenker böyle çok zor oluyor yani sürekli yalan söylüyorum.
Cenker: Biliyorum, halamı da öldürdün Ayçin.
Ayçin: Ama ne yapayım, yani annem hayatta bırakmazdı beni ölüm kalım meselesi olmasaydı. Sürpriz ne?
Cenker: Bak ama beğeneceğine yemin et.
Ayçin: Edeyim mi? Cenker böyle şeyler için yemin edilmez.
Cenker: O zaman vermem.
Ayçin: Ver şunu. (Elinden çeker.)
Cenker: Bir şey daha var. Ama ben gittikten sonra okuyacaksın, söz ver.
Ayçin: Tamam.

Ayçin: Bunu sen mi aldın? Benim için mi? Ya Cenker.. Çok iyi geliyorsun sen bana. Çok teşekkür ederim. Heyecanlanmazsan takar mısın?
(Cenker ayağa kalkar, kolyeyi takmak için alır.)
Ayçin: ''Al sen bunu tak, taktıkça beni düşün. Benim mücevhere ihtiyacım yok. Çünkü aradım taradım gözlerin gibisi yok. '' Bunu sen mi yazdın?
Cenker: Ya öyle birden dökülü verdi işte içimden.
(Ayçin uzanır, Cenker'i öper. )
Ayçin: Artık gidelim mi? Ben geç kalıyorum da. Bunu gerekmedikçe hiç çıkarmayacağım. Yani kıyafetlerime uyduğu sürece.

~~

Ekrem: Abi ben onu bunu bilmem, bu kız bir daha üzsün bu adamı, onun saçını başını yolarım.
Cenker: Ayçin olsaydı yolardı o kızın saçını başını.
Ekrem: Abi yeter ya Ayçin, Ayçin, Ayçin sabahtan beri ne bu ya, abi sana kara büyü mü yaptılar, kara sevdaya mı düştün sen?
Cenker: Ne var? Sen üzülmüyor musun hiç? Bak ama göndermiyorlar kızı, bırakmıyorlar.
Sevil: Ya Cenker, doğru diyorsun. Şey yapsak, ya, şimdi onun morali falan bozuktur ya böyle, bir hediye alsan. Bir sürpriz falan yapsan, hı, çok sevinir.
Cenker: Hediye?
Sevil: Evet.
Cenker: Ben hediye..
Ekrem: Ya tamam tamam. Bizim oğlan cimri çıktı. Tamam tamam ben veririm parasını, merak etme.
Cenker: Ya uf ondan..
Ekrem: Tamam tamam ben veririm merak etme.
Cenker: Eko! Ondan değil. Yani şimdi ben. Ya ne alırım, nasıl veririm, ne derim? Heyecan yaparım ben şimdi kesin ya.
Cihan: E oğlum onun kolayı var. Ne diyeceksen bir karta yazarsın, sen hediyeni verirsin dönersin.
Cenker: Karta diyorsun?
Ekrem: Aman diyeyim ben sana, gözünü seveyim bu adamın taktiklerini dinleme. Sonra başın yanıyor, adam senin karşına geçiyor, kıs kıs gülüyor, zevk alıyor.
Cihan: Aşkolsun Ekrem ya, bak kötü mü oldu siz ne güzel anlaşıyorsunuz..
(Sevil şaşırır, bakar. Ekrem yerinden fırlar, Cihan'ın yanına geçip ağzını kapatır. )
Ekrem: Aa dişinde maydonoz kalmış benim canım arkadaşımın.
Cenker: Tamam neyse de iyi ben gidip alayım bir şey. Ama ne alayım oyuncak ayı falan mı alayım?
Cihan: Hayır sakın. Klişelerden uzak dur Cenker. Olmaz.
Sevil: Evet, yani böyle orijinal bir şeyler. Mesela, seni yansıtan, sade ama akılda kalıcı.
Ekrem: Haa Cenker'i yansıtacak. O zaman oyuncak ayı iyi olurdu.
(Sevil ve Cenker Ekrem'e ters ters bakar.)
Ekrem: Tamam lan. Ben karışmıyorum, sadece sponsor oluyorum. Gerisine karışmıyorum, susuyorum.
(Hepsi para çıkarır.)
Cenker: Ya çok iyisiniz sağolun ya.
Cihan: Zaman kaybetme notu da güzel yaz.
Ekrem: Sakın kusma ha, heyecanlanma.
Cenker: Bakıcaz artık.
Sevil: Hadi güzel bir şey al.

~~

Ekrem: Bak aklıma ne geldi. Millete gelince, düşünüyorsun. Bana gelince yok. Ben o kadar ağladım, üzüldüm. Bana bir çöp bile almadın ya.
Sevil: A-aa?
(Ekrem dudağını büzüştürür, tarif edilemez. )
Sevil: Ya ne ihtiyacın var söyle, alayım canım sana.
(Ekrem sevinçle Sevil'in yanına fırlar. )
Ekrem: Hani böyle kırmızı kalpli yastıklar oluyor ya, ortasında 'I love you' yazıyor böyle bildin mi onu?
Sevil: Bildim bildim. Hani şu alık genç kızların bittiği, kıroların sevgililer gününde sevgililerine aldığı, şu iğrenç şeyden bahsediyorsun. Eee?
Ekrem: Hııııı. Haa. İşte ondan alma. Ayy o ne öyle çok kıro ya. Iı çok kötü, hı sakın alma.
Sevil: Merak etme almam.
Ekrem: Alma alma çok çirkin. O ne öyle kıro kıro. Hiç sevmem.

http://umitkantarcilar.2forum.biz
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 10:51 am

zeynep : Ne kadar şanslı kız
ekrem : kim ?
zynp: şu sefil . . .
ekrem : noldu kız ?
milli piyango mu vurdu buna ? kazı kazanmı çıktı noldu ?

zeynep : yok canım daha iyisi . . . Sen . . .
ya gördüm yani bitiyodunuz birbirinize

ekrem : bu kadar alinimi o ya . . .
zeynep : ehhh biraz yani ben anlarım hem
ekrem : hıııı hı yo yok ya se. sen karıştıyosun onu ya
ya sevil öyle biri değil ya o çok çetinceviz yani kolay değil onla hemen cicili bicili olmak ya

zeynep : bilirim ağar kız tripleri işte ilkokul 4 deyken bizde çok yaptık
ekrem: hımm
zeynep: hııı
zeynep ya yalan atma işte aşıksınız birbirinize gördüm ben
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 10:52 am

ekrem:bi senle yıldızımız barışmadı
sevil:senin yıldızın kaymış
ekrem:nereye kaymış
sevil:kim nereye çekerse Replikleer.  139475
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 4:22 pm

Sevil: ( elinde telefon) Ya kızarsa,amaan kızarsa kızsın aricam,valla dayanamicam.

Ekrem'in telefonu çalar: Hayırdır inş (telefona bakar Sevil'in aradığını görür ve açar.)

Ekrem: Efendim?

Sevil: Ekrem,geçmiş olsun.

Ekrem: Valla Sevil Hanım,sayenizde içerilere kadar girdik yani ,Bundan sonra Sahra Çölü falan diyorum yani.

Sevil: Yaa özür dilerim Ekrem ne desen haklısın böyle birşey diyemiyorum ama ya işte böyle ağzımdan öyle çıktı,tamam hatalıyım.

Ekrem: Yani bu bana koymaz biliyorsun ben delikanlık adamım içeri girerim de,dışarda bekleyenim olur mu yani ?

Sevil: Yaaa bugün annem babama söylemedi biliyor musun ? Kıyak yaptı bana

Ekrem: Karakoldaki o halini görünce,kıyamamıştır,söyleyememiştir. Hahahah ama Sevil o ne ağlamaktı,o ne yalvarmaktı yetkililere, Ah sevdaaa ah sevdaaa sen nelere kadirsinnn

Sevil: Sevdadan değil o salak suçluluktan

Ekrem: Hadi canım yaaa hahahahah yeme beni yaaa Beni birdaha göremeyeceksin,bir daha yanımda olamayacaksın diye korktun değil mi ?

Sevil: Hayır canım geleceğini mahfecedeğim diye korktum.

Ekrem: Birlikte yaşayacağımız geleceğimizi değil mi ?

Sevil: Üffff Ekrem saçmalama,iyice şımardın sen,bak kapatıyorum ha .

Ekrem: A aaaa tamam tamam yaa !! Ya Sevil sen de hiç şakadan anlamıyorsun ya,hiç kaldıramıyorsun yani Sevilll Sevillll şey Sevillll Sevilll Şey alsalardı beni içeri,hani şey sen o zaman bana temiz iç çamaşırı,atlet,don,PİJİMA getirir miydin ha?

Sevil: En yakın arkadaşın Zeynep getirirdi canım merak etme !

Ekrem: Seviiil bak su uyuyor,arada bir düşman da uyuyor ama senin bu kıskançlık hiç uyumuyor ya

Sevil: Ya yalan mı hıı ? Çok yakın değil misiniz? Hem bütün gün o da bekledi seni karakolda.

Ekrem: Babasıyla.

Sevil: Siz ne karıştırıyorsunuz bakayım? Böyle fısır fısır konuşmalar çay bahçesinde Neşet'i izlemeler falan? Hıı? Anlat bakiyim?

Ekrem: (taklidini yaparak) Ne çeviriyorsunuzz. Ulan ne çevireceğiz? Allah Allahh! Tutturdu ne çeviriyorsunuz ne çeviriyorsunuz,(nisanur içeri girer) Tamam sonra aricam ben seni ,hadi görüşürüz bay bay,aricam!

Sevil: Kapat sen kapat ama yemezler canım bir iş var bu işte ama anlicaz,dur bakalım dur.

Sedus (:
Moderatör
Moderatör
Sedus (:

Rep Puanı : 5
Rep Gücü : 57

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:58 pm

Tesekkürler canım =D.
http://aslienver.forumj.net/forum.htm
ÜmiTqaMzé
Moderatör
Moderatör
ÜmiTqaMzé

Rep Puanı : 5
Rep Gücü : 95

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:15 pm

*..swééTwicH ~ demiş ki:
Sevil: ( elinde telefon) Ya kızarsa,amaan kızarsa kızsın aricam,valla dayanamicam.

Ekrem'in telefonu çalar: Hayırdır inş (telefona bakar Sevil'in aradığını görür ve açar.)

Ekrem: Efendim?

Sevil: Ekrem,geçmiş olsun.

Ekrem: Valla Sevil Hanım,sayenizde içerilere kadar girdik yani ,Bundan sonra Sahra Çölü falan diyorum yani.

Sevil: Yaa özür dilerim Ekrem ne desen haklısın böyle birşey diyemiyorum ama ya işte böyle ağzımdan öyle çıktı,tamam hatalıyım.

Ekrem: Yani bu bana koymaz biliyorsun ben delikanlık adamım içeri girerim de,dışarda bekleyenim olur mu yani ?

Sevil: Yaaa bugün annem babama söylemedi biliyor musun ? Kıyak yaptı bana

Ekrem: Karakoldaki o halini görünce,kıyamamıştır,söyleyememiştir. Hahahah ama Sevil o ne ağlamaktı,o ne yalvarmaktı yetkililere, Ah sevdaaa ah sevdaaa sen nelere kadirsinnn

Sevil: Sevdadan değil o salak suçluluktan

Ekrem: Hadi canım yaaa hahahahah yeme beni yaaa Beni birdaha göremeyeceksin,bir daha yanımda olamayacaksın diye korktun değil mi ?

Sevil: Hayır canım geleceğini mahfecedeğim diye korktum.

Ekrem: Birlikte yaşayacağımız geleceğimizi değil mi ?

Sevil: Üffff Ekrem saçmalama,iyice şımardın sen,bak kapatıyorum ha .

Ekrem: A aaaa tamam tamam yaa !! Ya Sevil sen de hiç şakadan anlamıyorsun ya,hiç kaldıramıyorsun yani Sevilll Sevillll şey Sevillll Sevilll Şey alsalardı beni içeri,hani şey sen o zaman bana temiz iç çamaşırı,atlet,don,PİJİMA getirir miydin ha?

Sevil: En yakın arkadaşın Zeynep getirirdi canım merak etme !

Ekrem: Seviiil bak su uyuyor,arada bir düşman da uyuyor ama senin bu kıskançlık hiç uyumuyor ya

Sevil: Ya yalan mı hıı ? Çok yakın değil misiniz? Hem bütün gün o da bekledi seni karakolda.

Ekrem: Babasıyla.

Sevil: Siz ne karıştırıyorsunuz bakayım? Böyle fısır fısır konuşmalar çay bahçesinde Neşet'i izlemeler falan? Hıı? Anlat bakiyim?

Ekrem: (taklidini yaparak) Ne çeviriyorsunuzz. Ulan ne çevireceğiz? Allah Allahh! Tutturdu ne çeviriyorsunuz ne çeviriyorsunuz,(nisanur içeri girer) Tamam sonra aricam ben seni ,hadi görüşürüz bay bay,aricam!

Sevil: Kapat sen kapat ama yemezler canım bir iş var bu işte ama anlicaz,dur bakalım dur.

Burda Koptum Resmen Yaa.

saoL Kardes.
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:02 am

1. bölüm..

Sevil: Pardon, burası neresi tam olarak?
Ekrem/Kerem=): Üniversite, kampüs, teknoloji merkezi, İstanbulReplikleer.  Img-hysterical
Sevil: Hayır yani İlim İrfan'ın kampüsü nerde?
Ekrem: Çekmeköy.
Ayçin: (Sevil'e) Salak=)
Sevil: Napıyım kızım soru soramayacak mıyım? Takıldık bi bebenin peşine deve sürüsü gibi, bişey anlamadım zaten..
Ayçin: Belli kafan çalışmıyo, çalışsaydı eğer LYS'yi kazanırdın.
Sevil: Sende ODTÜ İstirahat kazandın galibaReplikleer.  Img-hysterical
(O sırada Cihan bizim hatunların fotoğrafını çekmektedir)
Ayçin: Ya noluyo be?
Sevil: Ergen belgeseli mi çekiyosun oğlum?Replikleer.  Img-hysterical
Cihan: Özür dilerim, sadece fotoğraf çekiyodum, hani tartışıyosunuz ya..
Sevil: Buldun aksiyonu çek tabi, kız kavgası istiyosan başka tarafa.
Ayçin: SapıkReplikleer.  Img-hysterical

Ayçin'le Ekrem konuşurken Sevil araya girer..

Sevil: Aranızda başka zaman konuşursunuz Kerem Bey, benim bazı sorularım olucaktı. Mesela ders programı falan.
Ekrem: Aklına takılan bütün sorular için beni arayabilir ya da mail atabilirsin, tamam mı canımReplikleer.  Img-in_love (Bakışlarrr)
Ayçin: Sonra bende alıyım numarasını. Benim de aklıma takılan bişey olursa ararım=)
Sevil: Nerene?Replikleer.  Img-hysterical

Ayçin ve Sevil kampüsün binalarını incelerler
Ayçin: Ya aslında tanıtım okumak istiyodum ama bu işletmelerinde binaları çok güzelmiş yaaaReplikleer.  Img-hysterical
Sevil: Binaya göre bölüm seçen deReplikleer.  Img-hysterical

Sevil internetten annesine okulu göstermektedir.
Sevil: Ayy , ben istedim bi göz, Allah verdi Tuba Büyüküstün gözü anneReplikleer.  Img-hysterical

Bizim üç sefil kayıt için evraklarla beraber kampüstedir. Cihan ve Sevil sıradadır ve Ayçin yaklaşır..

Ayçin: Öğrenci işleri burası mı... Heh burası.. (Sevil ve Cihan'ı görür) Ay bunlar gene burda..
Cihan: Hacı hacıyı Mekke'deReplikleer.  Img-hysterical
Sevil: İt iti dakkadaReplikleer.  Img-hysterical
Ayçin: (Sevil'e) Bi dakka bi dakka, sen ne söyledin?
Sevil: Öyle.. Genel olarak söyledim..
Ayçin: Bana bak kızım, aynı bölümde olmayabiliriz ama sen bu tavırlarını sürdürürsen bu okul ikimize de dar gelir..
Sevil: Hıı.. Sen baya elit görünümlü varoş çıktın yaaReplikleer.  Img-hysterical

Süleyman dede: Ekreeemmmmmm!!=)
(Ekrem salona dedesinin yanına iner)
Ekrem: Efendim dedecim buyur.
Süleyman: Nerdesin?
Ekrem: Duymamışım tuvaletteydim.
Süleyman: Ya keneftesin ya kenef yolundaReplikleer.  Img-hysterical başka bi halt ettiğin yok=) Eee nerde senin hoca, niye gelmedi, başkaları da soruyo evi.
Ekrem: Iı geliyolarmış, yoldalarmış, aradılar dedecim.
Süleyman: Senin bulduğun kiracıya da güvenilmez amaa.. Hocaymış madem..
Ekrem: Çok muhterem bi insan, nuru yüzündeReplikleer.  Img-hystericalsende görünce anlayacaksın=)

Cenker Neşet'i Süleyman amcayla tanıştırmak için Ekrem'lerin eve getirir. (Bu sırada Ekrem'de ki oturuş kopmalıktır:=) Hüsna ve Nisanur ikilisi de adamın görücü olduğunu zannetmektelerdir ve konuşmalara kulak misafiri olurlar=) )

Süleyman: Memleket, memleket neresiydi peki?
Neşet: Doğma büyme İstanbul'luyum efendim, Eyüp.
Süleyman: Aaa mübarek semt, pek severim Eyüp'ü.. =) Buralara tayin filan mı oldu peki, duymadık öyle bişey ama..
Neşet: Yok efendim ben bi süre kurs verdim, ona devam edicem.
Süleyman: Pek memnun oldum, eeee sizin gibi memleket evlatları olmasa nice olurdu halimiz. Demek eğitim veriyorsunuz ha?
Neşet: Evet efendim, eee evlatlarımızı yetiştirmek en büyük ödevimiz. Ağaç yaşken eğilir. Bizim zamanımızda anamız babamız bizi serbest bırakmazdı. Ama bizde sorumluluklarımızı bilirdik. Zamane gençleri yayıyolar mabadıReplikleer.  Img-hystericalne çalışıyolar ne de düşünüyolar, ekmek elden su gölden:=) Her birinin kafası ayrı yerde.. (Neşet'in çocuklara, çocuklarında Neşet'e bakışları yine kopmalık=))
Süleyman: Valla çok haklısınız hocam, ağzınızdan bal damlıyor. Verdim gittiReplikleer.  Img-hysterical
Hüsna: Aa a aa aaaReplikleer.  Img-hysterical

Cenker&Ekrem eve hocanın eşyalarını taşımaktadırlar..

Ekrem: Hocam bu ne yaa öldük valla
Cenker: Düşcek oğlum yaa sıkı tut
Ekrem: Valla dedem olsa gavur ölüsü gibi derdi haaReplikleer.  Img-hysterical
Neşet: Bu kutularda ders kitaplarınız var, akşama sınav yapıcam he ona göre..
Ekrem: (Ekrem artist bi havayla hocanın omzuna vurarak) Heee tabi=)
Neşet: HöyyytttttReplikleer.  Img-hysterical

Akşam Neşet'in Ekrem ve Cenker'e ilk dersi esnasında;

Ekrem'den Cenker'e: Oğlum biz niye yerde oturuyoz, niye masada oturmuyoz yaaReplikleer.  Img-hysterical
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:02 am

Zeynep:İlk defa mı aşık oluyorsun?
Ekrem:İlk değilde,tek diyelim.Gerçi tek olunca da ilk oluyo.İlk ve tek.!Replikleer.  Img-in_love
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:04 am

4.Bölüm ES.
Yolda yürürlerken.

Sevil:Nerden biliyim ya ben senin dedenin dükkanının olduğunu.
Ekrem:Bil bilme, istifa ediceksin.
Sevil:Ya etmiycem.İhtiyacım var benim bu işe.!
Ekrem:Benimde huzura ihtiyacım var yaa.Allah allah.Seni dedemle aynı dükkanda baş başa bırakamam tamam mı.! Bu çok riskli birşey.Hem sen ağzından bişey falan kaçırırsın ya.Sen söylemedin dimi ne okuduğunu falan.
Sevil:Ya söyledim ve kabul etti.Ayrıca aptal mıyım ben niye kaçırayım ağzımdan birşey.
Ekrem: Olmaz diyorum sana tamam mı olmaz.
Sevil: Olucak,olucak,olucak. Replikleer.  Img-hysterical
*..swééTwicH ~
Admin
Admin
*..swééTwicH ~

Replikleer.  Empty
MesajKonu: Geri: Replikleer.    Replikleer.  Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:06 am

3.Bölüm .

Ekrem:Bu kız yemin ederim karabüyüyle uğraşıyo ha,evde böyle barbilerini falan çiviliyo .Replikleer.  Img-hysterical

....................

Neşet: Sefiil . Uluslar arası ilişkiler öylemi ? .Nolunuyo yani orayı bitirince.
Sevil:Yani diplomat elçi falan.Gerçi benim kendi mesleğim var ,çocuk gelişimi meslek lisesinden mezunum ama benim idealim o değil.
Ekrem: İsabet olmuş.Desenize ucuz kurtuldu yeni nesiller . Replikleer.  Img-hysterical
.....................

Ekrem: O ne o öyle domates çorbası mı?
Sevil: Menemen görmüyor musun?
Ekrem: Menemenin dublorü heralde bu. O ne öyle kıpkırmızı. Domates katliamı yapmışsın orda. Replikleer.  Img-hysterical
Cenker: Yok be abi işte nesi var?
Sevil: Menemen bizde böyle yapılır canım. Hem sen yemeyeceksin ki sana ne oluyor?
Ekrem: Peki ya Neşet ağzının tadını biliyorsa ve yemezse? O zaman beni ilgilendiriyor ama.
Sevil: Yiyecek merak etme.
Ekrem: O dün buluştuğun çocuğa söyle senden yemek falan beklemesin, yazık olur çocuğa. Replikleer.  Img-hystericalReplikleer.  Img-in_love
Sevil: Sen ne magazinci şey çıktın öyle yaa. Olur olmaz herşeye burnunu sokma. Al bunu da ne yapıyorsan yap !

Replikleer.
1 sayfadaki 1 sayfası